سبد حصیری را جایگزین سفره کنید

به جای چسبیدن به یک سبد منحصر به فرد، چیزی را بیشتر در سمت استادانه امتحان کنید. سبدهای چند طبقه برای ذخیره سازی و سبک عالی هستند.

این نسخه حصیری زرق و برق دار افزودنی عالی برای آشپزخانه JC Designs است و به عنوان یک قطعه ی شیک عمل می کند. در حالی که حمام ها ممکن است فضای زیادی برای نمایش وسایل تزئینی نداشته باشند، هنوز هم می توانید راه های خلاقانه ای برای این کار پیدا کنید.

مارتینا دو سبد حصیری نازک کوچکتر درب دار را به عنوان یک میز موقت برای زندگی گیاهان روی هم چید. به عنوان یک امتیاز، آن سبدهای کوچک می توانند به عنوان فضای ذخیره سازی مخفی نیز عمل کنند.

سازماندهی فضای پیشخوان کاری است که هیچ کس نمی خواهد انجام دهد، اما همه ما پس از مراقبت از آن احساس بسیار بهتری می کنیم.

این پیشخوان حمام حسادت‌انگیز ساخته استر اشمیت از یک سبد کم و پهن استفاده می‌کند تا وسایل ضروری حمام را بدون اینکه از دید پنهان کند مرتب نگه دارد. این سبد حصیری پلاستیکی کم عمق همچنین روی میز قهوه به خوبی کار می کند تا شمع ها، خودکارها و دیگر وسایل مفید اما درهم و برهم را سازماندهی کند.

با مواد شوینده، ورقه‌های خشک‌کن، کیسه‌های لباس‌شویی و مجموعه‌ای از اقلام دیگر که می‌توانید با آن‌ها همراه باشید، اتاق لباس‌شویی شما همیشه می‌تواند از چیزی برای نگه داشتن وسایل در یک راستا استفاده کند.

چند سبد حصیری شیک می تواند به رفع مشکل کمک کند از چند سبد با اندازه متوسط ​​استفاده کنید و آنها را در نزدیکی ماشین لباسشویی و خشک کن یا هر جایی که به دسترسی سریع نیاز دارید نگه دارید.

مانند ورودی شما، اگر راهی نداشته باشید اتاق گلخانه شما می تواند به سرعت آشفته شود. تا چیزها بدون درهم و برهم نگه داشتن افزودن چند سبد حصیری گلدان برای کفش، روسری و سایر ملزومات که لزوماً نمی‌خواهید در فضای باز دراز بکشید ایده‌آل است.

آنها را در زیر یک نیمکت قرار دهید، مانند این اتاقک توسط ویتنی پارکینسون، تا مسیر روشنی داشته باشید. دفتر خانه شما اسناد و لوازم مهم زیادی دارد که باید آنها را پیگیری کنید.

با این حال، دفتر شما نباید در این فرآیند مانند یک انبار یا اتاقک ساده به نظر برسد.

استفاده از سبدهای سیم مشکی برای مرتب نگه داشتن اقلام مهم برای یک دفتر کار به سبک مدرن ایده آل است که به شما امکان می دهد آنچه را که به دنبال آن هستید به وضوح ببینید. فضاهای شما تنها فضاهایی نیستند که می توانند با سبد تزئین کنند.

  • منابع:
  1. 23 Home Decorating Ideas With Baskets
  • تبلیغات:
  1. آشنایی با چند نوشیدنی که برای صبح زود مناسب است!
  2. تولید روشویی با ضایعات پلاستیکی!
  3. آیا با مصرف یک گرم پودر هسته خرما از طریق دماغ می توان آینده را دید؟!
  4. انبار کولر که در آتش سوزی سالم ماند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.