عرق نعنا سبز باعث کاهش درد معده می شود

نعنا گیاهی با برگ سبز و عصره آن عرق نعنا سبز بسیار مفید می باشد.

فوق العاده سریع و آسان. و طبیعی بدون رنگ خوراکی و بدون مواد نگهدارنده. مواد کمی فقط آب، نعناع تازه و شکر. نتیجه یک نوشیدنی بسیار با طراوت با طعم یا عطر خوب نعناع روشن است بدون اینکه خیلی شیرین باشد.

یک دسته سخاوتمندانه نعنای تازه را انتخاب کنید. در صورت امکان ارگانیک دستور غذا بسیار ساده است.

روی برگ های نعنای تازه آب جوش می ریزند، با کمی شکر اما نه زیاد. سپس به مدت 24 تا 48 ساعت قبل از زهکشی دم کرده تا برگها جدا شود. بنابراین آماده سازی بسیار طبیعی است.

در فرانسه شربت های نعناع صنعتی رنگ سبز بسیار روشنی دارند به طوری که مردم می دانند نعناع را می نوشند، زیرا سبز است.

اما واقعیت این است که این جعلی است. رنگ های غذایی (طبیعی یا شیمیایی)، همین است. شربت نعناع خانگی طبیعی سبز نیست. و طعم نعناع واقعی را می دهد.

عرق

من یک ترفند کوچک به شما می دهم. بچه های من فقط عاشق این شربت هستند. مقداری روی توت فرنگی ریختیم و فوق العاده تازه و خوشمزه بود.

می توانید از این شربت نعنا در کوکتل یا اسموتی نیز استفاده کنید. من مقداری را در ظرف یخ خود ریختم و زمانی که هوا بالاخره گرم شد، یک حبه شربت نعناع سرد را در آب اضافه می کنم.

نعناع گیاهی است که از برگ و روغن آن به عنوان دارو استفاده می شود. نعناع فلفلی برای درمان سرماخوردگی، سرفه، درد دهان و گلو، عفونت های سینوسی و عفونت های تنفسی استفاده می شود.

همچنین برای مشکلات گوارشی از جمله سوزش سر دل، تهوع، استفراغ، تهوع صبحگاهی، سندرم روده تحریک پذیر ، اسپاسم دستگاه گوارش فوقانی و مجاری صفراوی، ناراحتی معده، اسهال، رشد بیش از حد باکتریایی روده کوچک و گاز.

روغن نعناع برای درمان سردرد، درد عضلانی، درد عصبی، دندان درد، استوماتیت، بیماری های مفصلی، خارش، بثورات آلرژیک، عفونت های باکتریایی و ویروسی روی پوست مالیده می شود، روده بزرگ را در هنگام تنقیه باریم آرام می کند و پشه ها را دفع می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.