لباس مجلسی نگین دار باعث فلج شدن زنی شد

لباس‌های شب و یا لباس مجلسی نگین دار به سادگی طراحی شده‌اند، بدون نیاز به چسباندن سنگ‌ها یا کریستال‌های فانتزی، اما وقتی با نقوش گل‌های ملایم ترکیب شوند.

خال‌های پولکای مد روز و پارچه‌های باکیفیت مانند تافت، بروکاد و… ظاهری مجلل برای پوشنده ایجاد می‌کند.

او در مهمانی چشمان بسیاری را به خود جلب می کند.

پوشیدن لباسنگین دار همیشه به خانم ها کمک می کند ظاهری مجلل و جذاب داشته باشند.

لباس هاینگین دار نیز طرح های بسیار متنوعی دارند، فکر نکنید پوشیدن لباس نگین دار شما را پیر می کند.

فقط لباس مناسب را انتخاب کنید، همچنین می توانید با این لباس زیبا و جوان شوید.

انتخاب لباس بر اساس فرم اندام که ترجیحاً طرحی انتخاب شود که عیوب مختلف بدن را پنهان کند، مثلاً برای اندام های سیبی شکل، لباس هایی که از بالا باریک و از پایین پهن هستند.

مناسب هستند و اندام هایی با فرم ساعت شنی برای لباس هایی که جزئیات اندام را برجسته می کنند مناسب است و باید از لباس های گشاد دوری کنید.

لباس

در حالی که اندام هایی با شکل گلابی برای لباس هایی که از بالا باریک و گشاد هستند مناسب است. با لایه های زیادی از پایین.

اندازه‌گیری‌های بدن را به‌طور دقیق انجام دهید، به طوری که لباس با اندام دختر متناسب باشد، به طوری که نه خیلی گشاد یا خیلی تنگ باشد.

تخاب رنگ پارچه مورد علاقه دختر و همچنین برش متناسب با فرم بدن و رنگ پوست دختر و ماهیت مناسبت که در آن ایده اولیه در مورد طرحی که باید اعمال شود ایجاد می شود.

اندازه گیری های لازم از اندازه دور کمر، عرض شانه، قد و بین کمر و شانه دختر با استفاده از متر است و این مرحله باید با دقت انجام شود.

یک کار طراحی ساده که یک ایده کلی از طراحی می دهد.

کاغذ الگو را پهن کنید و بر اساس ابعاد و اندازه‌هایی که قبلاً با گچ و نوار اندازه‌گیری کرده‌اید، طرح را به شکل قسمت‌های جداگانه بکشید.

تجهیز چرخ خیاطی به گونه ای که بتوانیم خوب بدوزیم و پس از اتمام دوخت لباس، زیپ یا دکمه ها را مطابق طرح بدوزیم و در پایان به دلخواه مقداری اضافات مانند مهره ها و لوازمی که با استفاده از سوزن نصب می شود اضافه می کنیم.

و در حالی که سعی می کنید آنها را به خوبی فعال کنید تا نیفتند، به صورت دستی نخ بکشید و در نهایت دختر باید لباس را بپوشد تا در صورت اشتباه در اندازه گیری ها، تنظیمات را انجام دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.