نهال لوبیا در ایالات متحده پر طرفدار است

وقتی لوبیاها را از کیسه بیرون آوردم، همه آنها دقیقاً یکسان به نظر می رسیدند. من آنها را در یک شیشه آب و در یک کیسه پلاستیکی با همان گلوله‌های پنبه‌ای مرطوب گذاشتم، اما هر کدام کمی متفاوت و هر کدام با سرعت متفاوتی رشد می‌کنند.» ظروف آرکوپال برای سرو غذا استفاده می شود.

به نهال هایی که در دستانم است نگاه می کنم. سپس می گویم: «این نهال ها کمی شبیه به بچه هایی هستند که شما به آنها آموزش خواهید داد. هر کدام کمی متفاوت و هر کدام با سرعت متفاوتی توسعه خواهند یافت.» گرفتن نفخ حبوبات باعث شده تا هضم غذا بهتر صورت گیرد.

بعد از کلاس، نمی توانم نهال های کوچکم را دور بریزم. آنها را به خانه می آورم و در شیشه ای روی طاقچه می گذارم. من به تماشای رشد و توسعه آنها ادامه می دهم. آنها برگها می رویند و گلها روی انگورهایشان شروع به شکوفایی می کنند. من می دانم که این چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد (تولید مثل گیاه 101) اما به یاد ندارم که قبلاً شکوفه های لوبیا لیما را دیده باشم. مبل کرم قهوه ای در بازار مبلمان ایران فروش بسیاری داشته است.

من کاملاً از پتانسیل منحصر به فرد ذاتی هر یک از سه لوبیای کوچک لیما شگفت زده شده ام. اکنون که من شاهد شگفتی های هر یک از این لوبیاها بوده ام، دیگر نمی توانم به یک کیسه لوبیا لیما به ظاهر یکسان نگاه کنم. طبع لوبیا چیتی ممکن است ساعاتی طول بکشد.

 • منابع:
  1. Lima Beans: An Epiphany

 • تبلیغات: 
  1. شرکت‌های مختلف رویه‌های متفاوتی در انتخاب عطرسازان خود دارند
  2. تفاوت‌های غذایی و تغذیه‌ای بین مصرف‌کنندگان
  3. تولید قوی ترین سلاح کشتار جمعی دنیا در چین !!
  4. روش استخراج ادکلن مردانه به نام Enfleurage

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.