پیراهن مردانه برندس که برند مورد علاه بازیگران هالیودی می باشد

یک پیراهن مردانه برندس یا پیراهن کلاسیک معمولاً از پارچه پیکه ریده می‌شود که در اصل به دلیل توانایی آن در نگه داشتن نشاسته و ترد و سفت نگه داشتن پارچه انتخاب شده است.

همچنین معمولاً یک پیشانی وجود دارد که در آن پارچه تقویت می شود، یک یقه بال دار، نوک تیز یا بریده، و سرآستین های دوتایی که برای پوشیدن دکمه سرآستین لازم است .

از نظر استایل، ویلیس پیشنهاد می‌کند که با پیراهن لباس، همه چیز را کمرنگ نگه دارید. او می گوید: «من سادگی را برای عصر ترجیح می دهم.

یک پیراهن  جلوی مارسلا با میخ جلویی و میخ‌های ریز جت یا مرواریدی و دکمه سر دست، یقه بریده شده  بال فقط برای کراوات سفید است  و یک پاپیون ابریشمی مشکی به یاد داشته باشید که پیراهن خود را در تنه خود نگه دارید، ترجیحاً با یک جفت پیراهن.

این کالای دلپذیر تابستانی همیشه خوب به نظر می‌رسید و به لطف احیای مد کنونی دهه پنجاه، در حال حاضر نیز رواج دارد.

پیراهن

قسمت کوبایی به یقه باز پیراهن اشاره دارد که آن را برای قرار دادن مقداری هوا روی سینه شما مانند سلطان مواد مخدر کلمبیایی با سینه پشمالوی درونی شما ایده آل می کند. پیراهن یقه کوبایی معمولی دارای بدنه نسبتاً جعبه ای، لبه صاف و جلو دکمه دار است.

این یکی از آن پیراهن های گاه به گاه برای مردان است که باید داشته باشید، اما باید به چند نکته توجه کرد. دنیل جانسون ، آرایشگر شخصی هشدار می دهد: «با احتیاط نزدیک شوید.

«این استایل برای افراد دارای گردن کلفت‌تر نیست. قانون طلایی، مثل همیشه در مورد آستین‌های کوتاه این است که آن‌ها را به بازو بچسبانید آستین‌های گشاد دست‌ها را لاغرتر نشان می‌دهند و بازوهای لاغر، سینه را کوچک‌تر نشان می‌دهند نه عالی.

شما می توانید این پیراهن های تابستانی را در طیف وسیعی از رنگ ها و الگوها پیدا کنید. از انتخاب پیراهن یقه کوبایی خود نترسید، اما از هر چیزی که شبیه چیزی است که عموی شما در کازینو می پوشد دوری کنید.

بهترین گزینه برای مراسم‌های آرام، این نوع پیراهن را با یک جفت چینی خوش‌دوخت ست کنید تا ظاهری آراسته داشته باشید، یا اگر آن را غیررسمی می‌کنید با شلوارک یا شلوار جین استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.